Ana Sayfa Magazin DÜNYANIN EN GENÇ MİLYARDERİ OLDU

DÜNYANIN EN GENÇ MİLYARDERİ OLDU

21 yaşında Kylie Cosmetics ile 1 milyar dolarlık bir servete sahip olan Kylie Jenner, 'dünyanın en genç milyarderi' unvanının sahibi oldu.

Giriş Tarihi: 6 Mart 2019 Çarşamba 12:35
DÜNYANIN EN GENÇ MİLYARDERİ OLDU

21 yaşında olmasına rağmen kendi kurduğu kozmetik markası Kylie Cosmetics ile 1 milyar dolarlık bir servete sahip olan Kylie Jenner, 'dünyanın en genç milyarderi' unvanının sahibi oldu.

21 Yaşındaki Güzel Yıldız Kendi Servetini Yaptı! Dünyanın En Genç Milyarderi Oldu Forbes dergisi, Kylie Cosmetics adlı firmanın sahibi olan 21 yaşındaki Jenner'ın servetinin 1 milyar dolara ulaştığını ve "dünyanın en genç milyarderi" unvanını aldığını duyurdu. 2 21 Yaşındaki Güzel Yıldız Kendi Servetini Yaptı! Dünyanın En Genç Milyarderi Oldu   Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'in unvanını elinden alan Jenner, aynı zamanda, "kendi servetini oluşturan en genç milyarder" unvanının da sahibi oldu. 3 Jenner, Forbes'a yaptığı açıklamada, "Hiçbir beklentim olmadı. Geleceği öngörmedim. Ancak bu ünvanı kazanmak gerçekten çok iyi hissettirdi. Bu büyük bir takdir" ifadelerini kullandı
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirisiniz

AŞKI İSPANYA'DA BULDU

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık